Перейти до основного вмісту
x

Стейк - зірка американської кухні

     Стейк – одна з найпопулярніших та найвідоміших страв світу на сьогоднішній день. Проте свою популярність він здобув не одразу.

    За часів середньовічної Європи яловичина вважалася м’ясом низької якості і була, здебільшого, їжею бідняків. У той час як заможні громадяни надавали перевагу молодій телятині, яка була м’якою та ніжною, але й набагато дорожчою. Обумовлювалося це тим, що у ті часи ще не існувало практики виведення спеціальних м’ясних порід заради виробництва м’яса, а уся худоба була тягловою і забивалася у досить похилому віці. Саме через це їх м’ясо було дуже жорстким та жилавим.

    Перша згадка про стейк була у кухарській книзі 1460 р. у Англії. Вже звідти страва поширилася по всій Європі та у Новий Світ разом з Колумбом, який завіз туди биків породи Лонгхорн. Так почалася нова сторінка історії стейків.

    У Сполучених штатах ця страва стала настільки популярною, що породила справжній барбекю-бум та цілий культ стейків, а у всьому світі і на сьогоднішній день вважається єдиною національною стравою та чи не єдиним цінним вкладом США у світову кухню.

    Найголовнішим у гарному стейку є - м’ясо. Правильне м’ясо, що отримують від бичків порід Герефорд та Ангус, яких вивели у Англії ще у 19 сторіччі. Спеціальний зерновий відкорм та дбайливі умови утримування забезпечують найвищу якість сировини, яка суворо контролюється на усіх етапах.

   Існує більше 20 різновидів стейків, які отримують з різних частин туші, та обов’язково піддають визріванню у спеціальних камерах. Завдяки цьому витримані стейки завжди такі соковиті та м’які.

    У Double D ми готуємо найпопулярніші у світі стейки: рібай та томагавк. Соковите м’ясо з філейної частини з додаванням спецій трав та вершкового масла, яке підкреслює ніжний смак яловичини та додає хрустку скоринку.  Ця страва чудово підійде як для ситного обіду чи вечері у колі друзів, так і для частування на будь-якій урочистій події.

   Ми у Double D зібрали для Вас найсмачніші страви з усіх куточків світу, тому якщо Ви полюбляєте американську кухню, або тільки хочете відкрити її для себе, стейки у Double D – найкраще рішення!