Перейти до основного вмісту
x

Піца Маргарита. Історія створення

    Італійська кухня налічує зараз сотні видів приготування піци. Відрізнятися можуть не тільки начинки, а й саме тісто, спосіб його приготування, товщина, як воно запікається. За всіх часів піца була складовою стравою і кожен бажаючий міг придумати власний рецепт, не схожий на решту. Те саме сталося і з піцею Маргарита, проте історія цього рецепту має цікавий зміст, з яким повинен ознайомитися кожен шанувальник піци.
Найпопулярнішим рецептом піци сьогодні є Маргарита. Придумана 2 століття тому, ця піца стала популярною у всьому світі. Серед решти різновидів, вона є найбільш затребуваною і відомою.

   Маргарита була придумана далекого 1889-го року, кухарем Рафаеле Еспозіто, який приймав королівське подружжя і готував для них страви. Йому доручили здивувати короля та його сім'ю, тому Рафаеле підійшов до процесу з усією відповідальністю і включив фантазію. Щоб догодити, Рафаеле створив відразу 3 види піци: одну з томатами та часником, другу зі шпиком та базиліком, а для третьої він використав інгредієнти, що мають кольори італійського прапора – базилік, сир Моцарела та томати. Двір сприйняв страви жваво, їм дуже сподобалося те, як кухар приготував усі три піци, проте остання викликала найбільше уваги. Рафаеле пояснив королю Умберто I, що створив її за спеціальним рецептом, на честь прибуття знаті.
Піца настільки припала до смаку дружині короля, що вона зажадала назвати страву на свою честь та дозволила випікати її лише у своїй резиденції. Через кілька років Італія загрузла у народних повстаннях та піца стала загальним надбанням. Тепер насолоджуватись нею міг і селянин, і маркіз. Пізніше, з поширенням піци по всьому світу, Маргарита зайняла почесне місце у серцях багатьох людей.

Це цікаво! Заклад, де працював Рафаеле Еспозіто, існує й досі. Воно знаходиться в Неаполі, називається «BRANDI», на честь дружини підприємливого пекаря. Лист від королеви й досі висить там.

Double D Cafe також пропонує своїм гостям найпопулярнішу піцу Маргарита!
Завітайте у Double D Cafe!